Nabídka služeb

Firma RST VÝTAHY v.o.s. zajišťuje kompletní činnosti v oboru zdvihací techniky, její montáže a následného záručního a pozáručního servisu. Firma se především zaměřuje na oblast výtahů, které jsou trvalou součástí staveb, dodávek výtahů, plošin pro přepravu imobilních občanů a nákladních plošin. Firma RST VÝTAHY v.o.s. provádí i opravy a revize el. zařízení včetně hromosvodů.

 

Kompletní servisní činnost

V oblasti provádění kompletního servisu výtahů dle ČSN 274007 a ČSN 274002 má firma RST VÝTAHY v. o. s. již dlouholetou zkušenost a svou kvalitou služeb a vstřícným jednáním má mnoho spokojených zákazníků.

Frima RST VÝTAHY v. o. s. má v seznamu cca 550 servisovaných výtahů pod servisní smlouvou. Jsou mezi nimi hlavně Společenství vlastníků jednotek z Ústí nad Labem, Děčína, Benešova nad Ploučnicí, Litoměřic, Teplic, dále bytová družstva, hotely, restaurace, administrativní budovy, obchodní centra, školy a školky.

V poslední době firma RST VÝTAHY v. o. s. vyhrála výběrová řízení na servis výtahů ve velkých firmách v ústeckém regionu - Spolchemie a. s. Ústí nad Labem a Teplárna - ČEZ Trmice.